Wystartowały drużyny młodzieżowe!

• autor: k.krebs, 2017-09-12 08:10

Ze zmiennym sczęściem ale w dobrym stylu wystartowały nasze zespoły młodzieżowe. Kolejna porcja opisów poniżej.

Hirschtetten 9:3 FC Polska Wien

Skład: Julia Urban, Mateusz Kabat, Dominik Dudek, Olivier Lewkowicz, Oskar Surówka, Paweł Opałko, Piotr Opałko, Sebastian Kozioł, Oliver Ocieczek, Jakub Wielgus, Jakob Urban, Oskar Walaszek.

Bramki: Piotr Opałko 1x , Sebastian Kozioł 2x

Mecz dobry w naszym wykonaniu a wynik nie odzwierciedla w pełni sytuacji na boisku. Graliśmy jak równy z równym a przeciwnik zdobył większość bramek strzałami z okolic połowy boiska. Mimo że jesteśmy na starcie sezonu widać, że będziemy mieć pociechę z naszych zawodników.

Deutsch

Das war von unsere Seite ein gutes Spiel und das Ergebnis spiegelt auf gar kein fall, das Spielverlauf. Wir waren genauso gut wie der Gegner. Hirschtetten hat Großteil von Tore aus den Mittellinie Bereich geschossen. Obwohl Saison erst angefangen hat, sind wir sicher das wir noch viel Freude mit diesen Spielern haben werden.

Hirschtetten 5:1 FC Polska Wien

Skład: Jakub Szczurowski, Kacper Staśto, Jakub Buchalik, Maksymilian Dec, Alexander Kölbl, Oliver Pudo, Oskar Dudek, Oliwier Szewczyk, Daniel Partyka, Oliver Styrna, Laura Sromek, Maksymilian Olejnik, Dominik Kacprzak

Bramka: Dominik Kaprzak

Pierwsze spotkanie po dwumiesięcznej przerwie musiało się tak skończyć. Większe boisko i wakacyjna kondycja spowodowały taką grę i taki wynik. Dodatkowo naturalna trawa nie ułatwiała nam zadania. Nasi zawodnicy byli zaangażowani i chętni do gry, ale niestety w tym dniu było to za mało. Wszystkie bramki straciliśmy po błędach własnych. Z każdym meczem będzie lepiej i będziemy się jeszcze cieszyć z dobrej gry i wyników.

Deutsch

Nach eine zweimonatige Pause musste es so enden. Größere Spielfeld und lange Ferien waren der Grund, warum wir so gespielt haben. Natürliche Rasenfeld hat uns auch zum Schaffen gemacht. Unsere Spieler waren mutig und engagiert aber am diesen Tag war es einfach zu wenig. Alle Tore sind nach Eigenfehlern gefallen. Mit jedem Match werden wir aber besser und sind wir sicher das noch viele schöne Momente auf uns warten.

Hirschtetten 1:2 FC Polska Wien

Skład: Florian Kawa, Filip Krawczyk, Daniel Gąsiorowski, Filip Jagła, Dominik Mordarski, Kornel Busch, Martin Czesak, Dawid Wróbel, Maksymilian Olejnik, Adam El-Abyad, Dominik Kacprzak

Bramki: Kornel Busch 2x

Bardzo dobre spotkanie naszych najstarszych reprezentantów. Dużo sytuacji bramkowych, kreowanych dzięki dobrej grze pomocników. Mądra gra obronna oraz waleczni skrzydłowi. Wszystko to dało nam wygraną, mimo iż przez większość spotkania graliśmy w dziesiątkę. Gratulacje dla drużyny za wolę walki i przede wszystkim za realizację przedmeczowych założeń. Kolejny sprawdzian już w niedzielę.

Deutsch

Es war ein richtig gutes Spiel von unsere Seite. Viele Torchancen dank sehr guten Mittelfeldspielern. Kluges verhalten in der defensive und Mutige Flügelspieler, das alles hat unterschied gemacht obwohl wir Großteil des Spiel im Unterzahl gespielt haben. Wir gratulieren unsere Mannschaft, die mit Mut gekämpft hat und vor allem sehr gut die Taktik umgesetzt hat. Nächstes Spiel schon am Sonntag.