statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis U10 na początek

• autor: mariusz_skwarlo, 2015-03-16 23:12

Inzersdorfer Jugend SC - FC Polska Wien 6-6 (1-4), bramki: Adrian Kołodziej x4, Filip Jagła, Maks Olejnik.

Skład: Jagła Filip, Emedole Nathan, Trąbiński Karol, Wróbel Dawid, Blaszak Szymon, Kacprzak Dominik, Krawczyk Filip, Patryk Nikiel, Olejnik Maksymilian, Kacprzak Dominik, Kołodziej Adrian, Okular Aleksander, Jezierski Robert, Gąsiorowski Daniel.

Relacja w rozwinięciu...

Naszym pierwszym przeciwnikiem po zimowej przerwie, była drużyna, która w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej przysporzyła nam sporo problemów (5:3 dla FCP). Tak było i tym razem. FC Polska Wien szybko wyszła na prowadzenie i do przerwy prowadziliśmy 4:1. Po zmianie stron przeciwnik skorzystał z naszych kilku „prezentów” zafundowanych przez obrońców i na 3 minuty przed koncem przegrywaliśmy już 5:6. Warto jednak dodac, ze sytuacji do strzelenie kolejnych bramek mieliśmy mnóstwo. Niestety piłka nie chciała zatrzepotać w siatce gospodarzy. W samej końcówce strzeliliśmy wyrównującą bramkę, a w ostatniej minucie mieliśmy jeszcze szanse wygrać. Po strzale Dawida piłka trafiła w słupek. Wnioski ? Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Każdy z zawodników wkońcu biegał i pokazywał, że jest w stanie dla drużyny zostawić trochę „serducha” na boisku. Potrafiliśmy wymienić kilka podań w jednej akcji, przenosiliśmy ciężar gry z jednej na drugą stronę,po niektórych akcja ręce same składały się do oklasków. Mimo, że mecz zremisowany, co nie każdemu dorosłemu kibicowi FCP się podobało…, należy pamiętać, że to nie punkty są najważniejsze. Cel mamy zdecydowanie wyższy i miejmy nadzieje, że dzięki treningom i zaangażowaniu będziemy jeszcze nie raz górą!!