Aktualności

Pierwszy sparing seniorów

• autor: kratinho83, 2015-02-01 10:09

Mecz przy sztucznym oświetleniu i w mroźnej aurze ...

Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy przez pierwsze 10 minut atakowali z pasją i oddali kilka groźnych strzałów z dystansu. Gdy biało czerwoni rozgrzali się już porządnie a pierwszą bramkę po podaniu Norberta Wielochy strzelił Marcin Kołodziej z przeciwnika zeszło troszkę powietrze. Pierwsza połowa to ataki przeciwnika i mądra gra piłką od tyłu po naszej stronie. Kilka groźnych kontr, które jednak nie zakończyły się bramkami. W drugiej połowie na 2-0 podwyższył Bartek Dołubizna, który zza pola karnego technicznym strzałem pokonał zasłoniętego bramkarza. Gospodarze zdobyli kontaktowego gola. Sędzia podyktował rzut wolny po faulu w okolicach 18 metra. Przeciwnik uderzył piłką w mur, następnie dobitka i piłka w siatce Leszka Krańskiego, który nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Nie załamało to jednak gości, którzy na 3-1 podwyższyli po idealnej akcji z rzutu rożnego. Wojtek Bogacz podał krótko do Bartka Dołubizny a ten idealnie zagrał na głowę do Mariusza Kozyry, który zakończył strzałem z kilku metrów. Pod koniec przytrafił nam się jednak przestój, który przypłaciliśmy stratą dwóch bramek. Było 3-3 i kilka minut do końca gdy prawą stroną po dwójkowej akcji Jakuba Janasa z Bartkiem Dołubizną ten drugi podał wzdłuż bramki a Mariusz Kozyra ustalił wynik spotkania na 4-3. Kolejny mecz już w czwartek o 19.00. Więcej informacji znajdziecie w newsie o sparingach - zapraszamy