statystyki szczegółowe

Aktualności

VI kolejka ligowa

• autor: kratinho83, 2014-04-26 14:42

W przerwie między świętami nasze zespoły dziecięce rozegrały swoje mecze. Zapoznajcie się z ich opisami

U-8 -  FC Polska Wien - Admira Technopool 7:7 (2-5) Bramki: Kacprzak x3, Blaszak x2, Pierz x2.

U-10 - Hirschstetten - FC Polska Wien 24-0 (15-0)

FC Polska Wien: Natan Emedole, Szymon Szacht, Dominik Kacprzak, Dawid Wróbel, Filip Jagła, Patryk Gąsiorowski, Daniel Gąsiorowski, Mateusz Basta

Co można napisać o meczu w którym poniosło się klęskę 24-0 i to w pełni zasłużoną ? Niech przemówią liczby:

Poziom zaangażowania - 0% / 70%

Fakty: przeciwnik bardzo mocny, jedyna rzecz jaką robiliśmy zespołowo to spaliśmy na boisku, jedyne co nam wychodziło w pierwszej połowie - podania do przeciwnika, naturalna i mokra trawa nie ułatwiała zadania (ale przeciwnik miał taką samą)

Kolejna szansa na rehabilitację ? 1 maja, do zobaczenia ;)

U-12 - SC Elite - FC Polska Wien 1-1 (0-1) Bramka: Sebastian Książek (asysta Mikołaj Gwiazdoń)

FC Polska Wien: Kacper Wilczek, Szymon Zioło, Filip Jagła, Szymon Szacht, Adrian Myśliwiec, Robert Paulweber, Sebastian Książek, Mikołaj Wantuch, Mateusz Basta, Mikołaj Gwiazdoń

W słoneczną niedzielę o godzinie 10 FC Polska Wien zaczęła mecz od mocnego uderzenia gdyż około 10 minuty świetnym podaniem z głębi pola popisał się Mikołaj Gwiazdoń. Podanie bezbłędnie wykorzystał Sebastian Książek i biało - czerwoni prowadzili 1-0. Od tego momentu przeciwnik osiągnął znaczną przewagę i raz po raz zagrażał bramce strzeżonej przez Kacpra Wilczka i Szymona Zioło w drugiej połowie. Nasza defensywa popełniła kilka błędów jednak bramkarze świetnie spisywali się w bramce. Zawodnicy ofensywni SC Elite nie mieli dzisiaj dnia bo gdy wydawało się, że piłka wpadnie do siatki Ci niemiłosiernie pudłowali. Tylko raz zawodnicy FC Polska Wien popełnili błąd, który doprowadził do straty bramki i w efekcie 2 punktów. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego młodzi piłkarze nie pokryli wysokiego napastnika a piłka po minięciu bramkarza spadła prosto na jego głowę. Takiej sytuacji już nie zaprzepaścili. W tym okresie gry FC Polska Wien próbowała kontrataków jednak były one nieskuteczne.